Talk:Amplex UltraRed: Difference between revisions
From Bioblast
Line 2: | Line 2: | ||
< | {| style="border-spacing:0;" | ||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| '''Trade Mark''' | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| '''Manufacturer/ Distributor''' | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">'''<nowiki>price [β¬/mg]</nowiki>'''</div> | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">'''product id'''</div> | |||
|- | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| Amplex Red | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <center>Invitrogen</center> | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">37.4</div> | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">A12222</div> | |||
|- | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| Amplex Ultra Red | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <center>Invitrogen</center> | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">48.8</div> | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">A36006</div> | |||
Β | |- | ||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| Ampliflu Red | |||
| style="border-top:0. | | style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <center>Sigma</center> | ||
| style="border:0. | | style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">18.5</div> | ||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">90101</div> | |||
|- | |- | ||
| style="border-top: | | style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| Quanta Red | ||
| style="border-top: | | style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <center>Thermo scientific</center> | ||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| | |||
| style="border:none;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.053cm;padding-right:0.053cm;"| <div align="right">15150</div> | |||
|} | |} |
Revision as of 16:34, 8 March 2012
Different Brands
Trade Mark | Manufacturer/ Distributor | price [β¬/mg]
|
product id
|
Amplex Red | 37.4
|
A12222
| |
Amplex Ultra Red | 48.8
|
A36006
| |
Ampliflu Red | 18.5
|
90101
| |
Quanta Red | 15150
|